MENIU
Sidabrinis stalo vanduo
Sidabrinis stalo vanduo
Šarminis jonizuotas stalo vanduo
Šarminis jonizuotas stalo vanduo
Geriamasis vanduo
Geriamasis vanduo
Privatumo politika

1. Apie svetainės Tyruma.lt klientus surinkti duomenys yra konfidencialūs ir saugomi nuo neleistino naudojimo. Identifikuojama asmeninė informacija apie kiekvieną klientą nebus perduodama jokiai trečiajai šaliai prieš tai negavus jos sutikimo.
 2. Tyruma.lt svetainės administracija turi teisę savo nuožiūra naudotis visa klientų pateikta informacija, kurią jie pateikia atlikdami registraciją. Informacija, kuri yra kaupiama klientui atliekant registraciją ir (ar) prisijungus prie svetainės, naudojama vėlesnei kliento identifikacijai. Privatumo politika taikoma apdoroti Jūsų prekių ar paslaugų užsakymus, išspręsti problemas susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu, bet ji netaikoma paslaugoms, kurios turi atskirą privatumo politiką, neapimančią šios privatumo politikos.
3. Registruodamasis klientas sutinka laikytis svetainėje nurodytų taisyklių.
4. Be išankstinio Tyruma.lt svetainės administracijos rašytinio sutikimo draudžiama atgaminti tinklalapį ar jo dalį bet kokia forma ar būdu, versti jį į kitas kalbas, adaptuoti, perdirbti, naudoti nuotraukas ar kitaip atlikti bet kokius kitus veiksmus, kuriais gali būti pažeistos Tyruma.lt svetainės įkūrėjų šio interneto tinklalapio teisės. Išimtinės šio prekės ženklo teisės yra saugomos Lietuvos Respublikoje galiojančių įstatymų bei kitų teisės aktų.

Gamintojas UAB "Sileka", platintojas UAB "Sidabrinė srovė"   |   Sprendimas: Elektroninės Vizijos    Rekomenduoja: Atradau.lt
Sprendimas: Elektroninės Vizijos    Rekomenduoja: Atradau.lt